1 min read

Møt oss på Nor-shipping 2022

Vi skal på Nor-Shipping på Lillestrøm 4.-7. april og håper å se deg der!

Du finner oss på stand i Hall B – B05-37, sammen med vårt søsterselskap, PG Flow Solutions.

_DSC7369

Nor-Shipping is at the centre of the oceans. This is where the maritime and ocean industries meet every two years – a natural hub for key decision makers from across the world to connect, collaborate and do deals to unlock new business opportunity. This is your arena for ocean solutions.
                                                  - Sitat fra Nor-Shipping sin nettside

 

UTFORSK FREMTIDENS LØSNING FOR Å HÅNDTERE LEVENDE FISK

Som en av verdens ledende utstyrsleverandører av systemer for håndtering av levendefisk jobber vi i Cflow for å maksimere potensialet av de ressursene vi tar i bruk fra havet. For oss er det viktig at teknologien utvikles på biologiens premisser.

Besøk vår stand på Nor-Shipping og lær om Cflow som systemintegrator og hvordan vår ekspertise på håndtering av levende fisk bidrar til effektive og høyteknologiske fartøy for fiskeri- og havbruksnæringen.

Book et møte nå og avsett tid med en av våre representanter på standen, hvor de kan gi deg detaljert informasjon om Cflows teknologi for fiskehåndtering. Benytt også muligheten til å få presentert noen av våre pågående utviklingsinitiativer.

Book et møte med Cflow

 

Comments or questions?

Please leave them in the form below.